Ödeme

Öncelikle satın almak istediğiniz bir ürünü seçin, istediğiniz miktarı seçin ve daha sonra ürün detay sayfasından "Sepete Ekle" butonuna tıklayın. Daha sonra alışverişe devam etmeyi seçebilir veya doğrudan kontrol etmeye gidebilirsiniz. Alışverişiniz bittiğinde, sayfanın sağ üst köşesindeki alışveriş sepetine tıklayın ve sonraki adımları izleyin. Sonunda, sipariş numaranızı içeren siparişinizi onaylayan bir e-posta alacaksınız. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz haftanın altı günü, sabah 8:30 - 18:00 arasında çalışır.

  •  VISA, MASTER, EFT gibi ödeme yöntemleri kullanabilirsiniz.
  • 8:30 a.m - 6 p.m arasında çekinmeden yardım almak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.
  • Anlaşmalı olduğunuz bankalar aracılığıyla EFT yahut HAVALE yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz. Banka ve hesap bilgilerimize ödeme sayfasından ulaşabilirsiniz.

Güvenlik

Web sitemizdeki kredi kartınızla yaptığınız tüm alışverişler Geotrust RapidSSL sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenmiştir. SSL (Güvenli Yuva Katmanı) bağlantısının, kilit simgesi adres çubuğunda gösterildiğinde ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada etkinleştirildiğini anlayabilirsiniz.